Hizmetlerimiz

İçinizin içinize sığmadığı anları, tüm hayatınıza eşsiz hatıralar olarak sığdırıyoruz!

Özel Anlar Sizin Ayrıntılar Bizim!

Değerli anlar, kalp ritmimizi arttıran ve bizi kabımıza sığmaz duygularla dolduran anlardır diyebiliriz. İşte bu anlarda, her şeyin en ince ayrıntısı ile kusursuz şekilde organize edilmesi ve gerçekleşmesi oldukça önemlidir. Mariages Event & More, eşsiz anlarınızın her detayına hem tecrübeli hem incelikli dokunuşlarda bulunarak, kurumsal bir organizasyon işleyişi sunmakta ve eşsiz anlarınızı eşsiz hatıralar olarak hafızalarınıza depolamaktadır.

Sıradan Değil En Özelinden

Mariages Event & More olarak, düğün-davet, nişan, festival ve toplantı yemeklerinizde her şey dahil olacak şekilde tam 1000 kişilik kapasiteye sahip ferah bahçemizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca, before parti alanı ve ayrı bir bahçe olarak nikah alanı seçenekleri çiftlerin seçimlerine uygun olarak organize edilebilmektedir.

Tüm Hizmetlerimiz

Eşsiz anlar onu eşsiz kılan ince detaylarla eşsiz hale gelmektedir. Mariages Event &More 20 yıllık tecrübesiyle, sizin için eşsiz olan anları eşsiz detaylarla her zaman tebessüm ettirecek anılara dönüştürme konusunda bir markadır. Bu bağlamda, sunduğumuz hizmetlerin yukarıda belirttiğimizden çok daha kapsamlı ve detaylı olduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz.

Düğün Planlamaları

Mutluluk yürürlüğe giriyor, üstelik tüm detaylarıyla ve her şey dahil! Mariages Event & More olarak, düğün-davet, nişan, festival ve özel toplantılarınızı bütün detaylarıyla kusursuz şekilde her şey dahil olarak organize etmekteyiz!

Fotoğraf & Video Çekimleri

Eşsiz anlarınız kayıtlarımız altında! Düğünler, davetler, nişanlar, festivaller ya da özel toplantılar! Mariages Event &More’un 20 yıllık çiçek& organizasyon tecrübesiyle, bu eşsiz anların her detayı kontrolümüz her ayrıntısı ise kayıtlarımız altına alınmaktadır. Yüksek kalite fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirerek, değerli anlarınızı her zaman hatırlayabileceğiniz güzel hatıralara dönüştürmekteyiz

Orkestra

Mutluluğunuzun ritmine uygun keyifli fon müzikleri! Sizin için özel ve değerli olan anlara ortak olmakla kalmıyor, ince ve derinden tınılarla her bir anına derinlik katıyoruz. Mariages Event & More olarak, çiftlerimizin ve sizlerin seçimlerine uygun keyifli orkestra hizmeti sunmaktayız.

Masalarda Canlı Çiçek Süslemeler

Özgün, canlı ve size özel! Keyifli anlarınıza canlılık katan canlı çiçek süslemeleri gerçekleştirmekteyiz.

Ücretsiz Otopark ve Vale Hizmeti

Ücretsiz otopark ve vale hizmetlerimizle kaliteyi kusursuz işleyen detaylarla taçlandırmaktayız!

Hostes Ekipleri

Her şeyiyle özverili ve kusursuz! Mariages Event & More olarak, hostes ekipleriyle hizmet kalitesini kurumsal niteliklerde sizlere sunmaktayız.

Arkadaş Masaları

Arkadaş masaları ile her detay sizin için kusursuz hale getirilmektedir. Çünkü sizin için özel anların, size özel olması bizim için de önemli!

Farklı Masa Konseptleri

Organizasyonlarınızda farklı masa konseptleri sunmaktayız.

Anı Köşeleri

Mariages Event & More olarak, 20 yıllık çiçek ve organizasyon tecrübemize dayanarak söyleyebiliriz ki; mutluluk, küçük detaylarla eşsiz anlara dönüşmektedir! Bu küçük detaylar, tatlı telaşınızı sizinle paylaşan bizlerin görevidir

Ayakta Nikah Konseptleri

Bir ömür mutluluğa evet dediğiniz anı daha eşsiz kılmak için özel hazırladığımız nikah konseptleriyle daha da özel hisseceksiniz.

Yemekli veya Kokteyli Menüler

Siz nasıl isterseniz! Mariages Event &More olarak, sizin için en özel anların organizasyonunu farklı seçeneklerle çeşitlendirmekteyiz. İşte bu sebepledir ki; kendi mutfağımızda hazırlanan yemekli organizasyonların yanı sıra kokteyl menü seçenekleri bulunan detaylı hizmet olanakları da sunmaktayız. En güzel anlarınız, siz nasıl isterseniz öyle olsun diye çalışmaktayız!

Yürüyüş Yolları ve Kumaş Süslemeleri

Organizasyonlarımızda sunduğumuz; yürüyüş yolları, kumaş süslemeleri hizmetleriyle, mutluluğunuzun her detayını özveriyle gerçekleştirmekte, eşsiz anlarınıza kalitemizin imzasını atmaktayız

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart